Eksperienca  juaj me 5 yje!

Një rezidencë me bukuri të veçantë dhe këndvështrim të hapur ndaj botës. UNICO është shprehje e dizajnit të sofistikuar dhe kombinimit elegant të materialeve që pasqyrojnë përsosmërinë italiane dhe gjermane. Eshtë një vendbanim që flet gjuhën metropolitane,  të qëndrueshmërisë mjedisore, elegancës dhe vëmendjes ndaj detajeve. Tek Unico ne synojmë të ofrojmë përvoja të privilegjuara që do të kthehen në një rutinë të përditshme, potencial të mrekullueshëm estetik, shërbime për adhuruesit e jetesës luksoze dhe standarde frymëzuese për të ardhmen.

PROJEkti

Një rezidencë me stil elegant, që ofron më të mirën e arkitekturës moderne dhe inxhinierisë në zemër të kryeqytetit. Eshtë një ndërtesë që i ka të gjitha, vendndodhje ekskluzive, komoditet e privatësi, si dhe facilitete rezidenciale që ofrojnë mundësi të pashembullta për t’u lidhur me shoqërinë dhe shpirtin uraban të zonës.

Zyra & Njësi biznesi

Apartamente

Recepsion

Vendparkime

Pishinë

Palestër

Vendndodhja

Pozicionuar në destinacionin më frenetik të qytetit, UNICO ofron një mënyrë jetese si askund tjetër, me një ndërthurje të artit, argëtimit, modës dhe jetës së natës. Qendra e Tiranës është vetëm pak minuta në këmbë dhe aksesi me rrugët e lidh rezidencën me pjesën tjetër të qytetit në mënyrë të favorshme. Tek Unico do të jesh gjithmonë pak hapa larg gjithçkaje.

Projekti

Teknologjite

Foto galeri

Vendndodhja

Call Now Button